249. 19. és 20. századi festmények > Art deco táncosnő

760. Cencinski, Arnold (Borgóprund, 1900 - USA, 1982)

Art deco táncosnő

faragott, festett fa

m: 85 cm

j.h.o.: Borgo Prund

sérült