249. 19. és 20. századi festmények > Kenyérszegő

761. Varga Imre (Siófok, 1923 - 2019)

Kenyérszegő

bronz, márvány talapzaton

m: 17,5 cm

j.b.l.: Varga Imre 50/13

német nyelvű eredetiségigazolással