249. 19. és 20. századi festmények > Rózsák kosárkában

520. Cauchois, Eugéne Henri (Rouen, 1850 - Párizs, 1911)

Rózsák kosárkában

olaj, vászon

37*54 cm

j.j.l.: H. Cauchois