249. 19. és 20. századi festmények > Erdélyi utcarészlet beszélgetőkkel, 1935

422. Vass Albert (Nagyenyed, 1896 - Nagyenyed, 1969)

Erdélyi utcarészlet beszélgetőkkel, 1935

pasztell, papír

45*60 cm

j.j.l.: Vass 35