249. 19. és 20. századi festmények > Braunschweigi utcarészlet, 1912

656. Zádor István (Nagykikinda, 1882 - Budapest, 1963)

Braunschweigi utcarészlet, 1912

ceruza, papír

345*250 mm

j.j.l.: Zádor Braunschweig 5/VII. 1912