644. Szegedi Szüts István (Budapest, 1893 - ?)
Férfi portré, 1924
rézkarc, papír
130*95 mm
j.j.l.: Szegedi Szüts; b.l.: 924; "Somlay Artúrnak a legnagyobb magyar színésznek hódolattal"