249. 19. és 20. századi festmények > Tejesköcsögök, 1935

642. Gáborjáni Szabó Kálmán (Debrecen, 1897 - Budapest, 1955)

Tejesköcsögök, 1935

olaj, falemez

100*64 cm

j.j.l.: G. Szabó K 1935