249. 19. és 20. századi festmények > Katz Márton portréja, 1935

492. Ziffer Sándor (Eger, 1880 - Nagybánya, 1962)

Katz Márton portréja, 1935

olaj, vászon

42*37 cm

j.j.l.: Ziffer S. 1935

Reprodukálva: Murádin Jenő: Egy művészcsalád Nagybányán, Katz Márton - Agricola Lídia, Budapest, 2004., 21. old.