249. 19. és 20. századi festmények > Csendélet szoborral, 1937

493. Perlrott - Csaba Vilmos (Békéscsaba, 1880 - Budapest, 1955)

Csendélet szoborral, 1937

olaj, vászon

57*46 cm

j.j.l.: Perlrott Csaba 937

Kiállítva: Perlrott Csaba Vilmos festőművész kiállítása, Budapest, Tamás Galéria, 1942 november 22-30, kat.sz. 8 (Csendélet szoborral)