249. 19. és 20. századi festmények > Kilátás a Parlamentre, 1960

408. Ék Sándor (Szentmihályfa, 1902 - Budapest, 1975)

Kilátás a Parlamentre, 1960

olaj, karton

54*40 cm

j.b.l.: Ék Sándor 960