413. Rökk Károly (Budapest, 1891 - Kalocsa, 1970)
Balatoni fények és Vitorlás a Balatonon - párkép, 1958
olaj, vászon kartonra ragasztva
31,5*40 cm
j.j.l.: Rökk Károly; j.b.l.: Rökk Károly 1958