249. 19. és 20. századi festmények > Kalotaszegi menyecske

504. Dienes János (Abaújbakta, 1884 - Debrecen, 1962)

Kalotaszegi menyecske

olaj, vászon

84,5*74,5 cm

j.b.l.: Dienes J.