249. 19. és 20. századi festmények > "Fekete ruhás lány", 1972

596. Czene Béla, ifj. (Isaszeg, 1911 - Budapest, 1999)

"Fekete ruhás lány", 1972

olaj, farost

90*50 cm

j.b.f.: Czene Béla 1972