260. Ékszerek, órák és karácsonyi ajándéktárgyak > Baume Mercier női karóra

81. Baume Mercier női karóra

Svájc, 20. sz. második fele, kvarc szerkezet, részben aranyozott acél óratok és szíj, 50 méterig vízálló szerkezet, enyhén karcos, működik, tok d: 2,5 cm