260. Ékszerek, órák és karácsonyi ajándéktárgyak > Hamuzó, 3 db

134. Hamuzó, 3 db

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Spaltzer és Pfann mesterjegy, préselt lemez, bordás díszítéssel, 1 db-on apró hibával, 88 g; 10*6,8 cm