260. Ékszerek, órák és karácsonyi ajándéktárgyak > Fűszertartó

144. Fűszertartó

Bécs, 1840 (?), 13 latos antik ezüst, "...W" megfejtetlen mesterjegy, barokkos, gazdagon tagolt test, sarkain külön forrasztott, domborított virágkehely díszekkel, kis sérüléssel, 83 g; 9*11*11 cm