260. Ékszerek, órák és karácsonyi ajándéktárgyak > Omega Constellation karóra

79. Omega Constellation karóra

Svájc, 20. sz., kvarc szerkezet, acél tok és szíj, számlapon kis sérülésekkel, működik, 2,5*2,5 cm