74. Maurice Lacroix női karóra
Svájc, 20. sz. második fele, kvarc szerkezet, aranyozott acél óratok, bőr szíj, fehér számlap, széria száma: 72963, enyhén karcos óratok, működik, tok d: 2,5 cm