260. Ékszerek, órák és karácsonyi ajándéktárgyak > Longines Présence karóra

108. Longines Présence karóra

Svájc, 20. sz. második fele, kvarc szerkezet, aranyozott acél tok, bőr szíj, jelzett hátlap és számlap, nagyon jó állapotban, működik, tok d: 3,5 cm