115. Omega Officer karóra
Svájc, 1945 körül, mechanikus szerkezet, acél tok, szövet szíj, plexi üveg, jelzett szerkezet, tok és hátlap, sorozatszám: 10258819, számlap kopott, működik, tok d: 3,1 cm