85. Marvin női karóra
Svájc, 20. sz. eleje, bécsújhelyi behozatali jellel, 935 ezrelékes ezüst tok, bőr szíj, mechanikus szerkezet, kis felületi sérülésekkel, működik, 3*2 cm