260. Ékszerek, órák és karácsonyi ajándéktárgyak > Marvin női karóra

85. Marvin női karóra

Svájc, 20. sz. eleje, bécsújhelyi behozatali jellel, 935 ezrelékes ezüst tok, bőr szíj, mechanikus szerkezet, kis felületi sérülésekkel, működik, 3*2 cm