260. Ékszerek, órák és karácsonyi ajándéktárgyak > Maurice Lacroix karóra

89. Maurice Lacroix karóra

Svájc, 20. sz. vége, kvarc szerkezet, acél tok és szíj, részben aranyozott, dátum kijelzéssel, jó állapotú, kis kopásokkal, működik, 3,5*2,5 cm