260. Ékszerek, órák és karácsonyi ajándéktárgyak > Talpas pohár

158. Talpas pohár

osztrák vagy cseh, 20. sz. eleje, színtelen üveg, fogazott peremű vastag talpon fazettált, csiszolt test, szájperemnél aranyozással, m: 13,5 cm