260. Ékszerek, órák és karácsonyi ajándéktárgyak > Michael Herbelin férfi karóra

77. Michael Herbelin férfi karóra

francia, 20. sz. második fele, kvarc szerkezet, aranyozott tok, bőr szíj, enyhén karcos, jó állapotú, működik, tok d: 4 cm