260. Ékszerek, órák és karácsonyi ajándéktárgyak > Maurice Lacroix női karóra

109. Maurice Lacroix női karóra

Svájc, 20. sz. második fele, mechanikus szerkezet, ovális óralap, bőr szíj, acél tok kopott, működik, 2,5*3 cm