260. Ékszerek, órák és karácsonyi ajándéktárgyak > Likőrös palack dugóval

161. Likőrös palack dugóval

osztrák, 19. sz. vége, csiszolt, köszörült, aranyozott kétrétegű üveg, m: 25 cm