Likőrös palack dugóval
osztrák, 19. sz. vége, csiszolt, köszörült, aranyozott kétrétegű üveg, m: 25 cm
161. tétel
Váza
cseh, 20. sz. eleje, színtelen üveg, tejüveg rétegeléssel, hámozott és csiszolt díszítéssel, m: 16,5 cm
162. tétel
Palack
osztrák, 19. sz. utolsó harmada, színtelen üveg, mangánlila díszfestéssel, hámozott, köszörült virágos motívummal, m: 19,7 cm
163. tétel
Parfümflakon és tálka
osztrák, 19. sz. vége, szeléniumrubin üveg, gazdag neorokokó aranyfestett díszítéssel, m: 13 cm; tálka: 12*12 cm
164. tétel
Utazó tégely
osztrák vagy magyar, 19. sz. második fele, rubinpácolt üveg, zománcfestett virágos díszítéssel, 14*7*10,5 cm
165. tétel
Kancsó
cseh (?), 19. sz. vége, színtelen üveg rubinpácolt réteggel és fényes aranyozással, m: 17,5 cm
166. tétel
Pohár
cseh, 1900 körül, anyagában színezett rubinpácolt üveg, 10 fazettára csiszolva, fényes aranyozással szórt virágokkal díszítve, m: 12,2 cm
167. tétel
Talpas pohár
cseh (?), 19. sz. vége, fazettált színtelen üveg, királykék és fényes arany díszfestéssel, m: 11,8 cm
168. tétel
Palack és kancsó
cseh, 19. sz. vége, színezett rubinszínű üveg, fazettált és fényes aranyozott díszfestéssel, fülön kis sérüléssel, m: 12-17,5 cm
169. tétel
Szépítkező készlet, 5 db-os
20. sz. első fele, színtelen, kék rétegelt, hámozott üveg, csiszolt díszítéssel, réz pumpával, 2 dugó pótolt, kis sérüléssel, m: 8,5-20 cm
170. tétel
Ibolya váza
20. sz. közepe, irizáló zöld üveg, jelezve az alján: Tiffany Mustered Trademark Favrille Class és karcolt 8893 H. L. c Jillance Favrille, m: 11 cm
171. tétel
Váza
francia, 20. sz. első fele, többrétegű, színezett, savmaratott üveg, Derez jelzéssel, m: 7,5 cm
172. tétel
Tükör és levélbontó kés
olasz, 1900 körül, sárgaréz, színes mikromozaik díszítéssel, késen Souvenir felirattal, h: 12,5-15 cm
173. tétel
Levélnehezék, 2 db
olasz, 1900 körül, csiszolt féldrágakő borítással, mikromozaik díszítéssel, egyik sérült, 5*6,8 cm
174. tétel
Oroszlán
20. sz. eleje, zöldes erezetű faragott márvány, j.n., talpon apró hibával, 14*7,5*5,5 cm
175. tétel
Gyufatartó
1900 körül, öntött bronz, plasztikus tacskó figurával, j.n., m: 8,2 cm
176. tétel
Japán chin
osztrák, 1900 körül, festett bronz, festése kopott, h: 10 cm; m: 7 cm
177. tétel
Asztaldísz
20. sz. eleje, faragott, csiszolt csont, fa talpazattal, 1936-os datálással, m: 8,5 cm (talppal)
178. tétel
Tárca
osztrák, 1900 körül, bőr, szecessziós, festett díszítéssel, felső sarkán arany lemezen vésett "AW" tulajdonosi monogram, két belső rekesszel, kis sérüléssel, 12,5*12,5 cm
179. tétel
Bútordísz, 2 db
magyar, 19. sz. második fele, öntött réz, d: 6,5 cm; h: 15 cm