Gyűrű
41. tétel
Istenanya a gyermek Jézussal
1900 körül, festett porcelán, sárgaréz keretben, kitűzővé alakítva, 7*5,8 cm
42. tétel
Gyöngysor
20. sz. második fele, tenyésztett édesvízi halvány rózsaszín gyöngyök (d: 10 mm), 36 db, csomózva fűzve, h: 48 cm
43. tétel
Fülbevaló pár
2016 utáni budapesti fémjellel, 14 k fehérarany, 4 db csiszolt ametiszt cca. 3 ct (VLI), 2,9 g, h: 2 cm
44. tétel
Fülbevaló pár
925 ezrelékes ezüst, mikrofazettált csiszolású citrin és ametiszt kövekkel, 7,4 g; h: 6 cm
45. tétel
Gyűrű
2016 utáni budapesti fémjel, 14 k arany, cirkónia kővel, átforgatható, 57-es méret, 5,1 g
46. tétel
Operalánc
20. sz. vége, 200 db édesvízi tenyészett halvány rózsaszín gyöngy (d: 7,5-8 mm), csomózva fűzve, apró hibákkal, h: 176 cm
47. tétel
Szoliter gyűrű
2016 utáni budapesti fémjellel, 14 k fehérarany, 1 db modern briliáns csiszolású gyémánt cca. 0,10 ct (M1, Cr, VSI), 50-es méret, 1,2 g
48. tétel
Negligé
2016 utáni budapesti fémjellel, 14 k fehérarany, 1 db akvamarinnal cca. 2,35 ct, 12 kisebb cca. 0,36 ct és 1 db nagyobb briliáns csiszolású gyémánttal cca. 0,05 ct, 7,9 g, lánc h: 45 cm
49. tétel
Szoliter gyűrű
2016 utáni budapesti fémjellel, 14 k fehérarany, 1 db briliáns csiszolású fekete gyémánttal 0,136 ct és 4 db briliáns csiszolású gyémánttal 0,078 ct, 51-es méret, 1,9 g
50. tétel
Gyűrű
2016 utáni budapesti fémjellel, 14 k fehérarany, karmos foglalatban kaboson csiszolású smaragddal cca. 0,65 ct, 53-as méret, 1,4 g
51. tétel
Fülbevaló pár
925 ezrelékes ezüst, ovális csiszolású, brazil, turmalintűs kvarc kővel, 2 g; h: 6 cm
52. tétel
Szoliter gyűrű
2016 utáni budapesti fémjellel, 14 k fehérarany, karmos foglalatban 1 db modern briliáns csiszolású gyémánt cca. 0,05 ct (M1, W, VSI), 54-es méret, 1,5 g
53. tétel
Nyaklánc
2006 utáni konvenciós fémjellel, 925 ezrelékes ezüst, indiai, fantázia csiszolású hegyikristállyal, 25,2 g; lánc h: 50 cm
54. tétel
Nyaklánc
55. tétel
Gyűrű
2006-2016 közötti budapesti fémjellel, 925 ezrelékes ezüst, mikrofazettált csiszolású füstkvarc és rózsakvarc, 53-as méret, 14,4 g
56. tétel
Gyűrű
2006 utáni konvenciós fémjellel, 925 ezrelékes ezüst, indiai smaragd csiszolású akvamarinnal, 16 db peridot kővel, 57-es méret, 20 g
57. tétel
Karkötő
2006 utáni konvenciós fémjellel, 925 ezrelékes ezüst, fantázia csiszolású füstkvarccal, kaboson csiszolású kalcedonnal és prehnittel, 35 g
58. tétel
Fülbevaló pár
2016 utáni budapesti fémjellel, 14 k arany, karmos foglalatban 1-1 olivinnel cca. 2,54 ct, 1,7 g
59. tétel
Nyaklánc medállal
2016 utáni budapesti fémjellel, 14 k arany lánc, 2 db zafírral 1,32 ct és 2 db briliáns csiszolású gyémánttal 0,013 ct, nettó: 2,8 g, h: 50 cm