260. Ékszerek, órák és karácsonyi ajándéktárgyak > Szalvétatartó

140. Szalvétatartó

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, R (?) elkopott mesterjegy, négy öntött lábon sugárbordás legyező forma, 136 g; 16,5*9*4 cm