264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > "Matyó ház"

75. Királyfalvy - Kraft Károly (Aranyosmarót, 1879 - Balatonkenese, 1964)

"Matyó ház"

olaj, vászon

45*52,5 cm

j.j.l.: Királyfalvy K. …

keret nélkül