264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap
1-20
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-397]
Magyar festő, 20. sz. eleje
Mulatság a fronton
1. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Jelenet
2. tétel
Itáliai festő, 18. sz.
Tengeri vihar
3. tétel
Magyar festő
Katona portré, 1915
4. tétel
Ottlik T. jelzéssel
Katona portré, 1918
5. tétel
Tipary Dezső
Katona portréja
6. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Gazda ostorral
7. tétel
Ábrányi (Eördögh) Lajos
Rabok érkezése, 1899
8. tétel
Besnyő B. jelzéssel, 20. sz. eleje
Katona dobbal
9. tétel
Ulrich Géza
“Molnár János népköltő”
10. tétel
Magyar festő
Egyházi méltóság portréja, 1776
11. tétel
Magyar festő, 19. sz. második fele
Esterházy Imre esztergomi érsek-prímás portréja
12. tétel
Osztrák festő, 19. sz. második fele
Sakkozó férfi
13. tétel
Magyar festő, 1900 körül
Férfi portré
14. tétel
Nemesúr portréja
15. tétel
Rossi jelzéssel
Fiatal lány gránátos fülbevalóval, 1891
16. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Női portré
17. tétel
Magyar festő
Férfi portré, 1859
18. tétel
Osztrák szobrász, 18. sz. második fele
Piéta
19. tétel
Osztrák szobrász, 18. sz.
Oltárdísz
20. tétel
1-20
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-397]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS