264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap
[1-20]
[21-40]
[41-60]
61-80
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-397]
Aszódi Weil Erzsébet (Budapest, 1901 - Budapest, 1976) - nek tulajdonítva
Búcsúzkodók
61. tétel
Halmos Ily
Csendélet kulaccsal, 1931
62. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe
Csendélet asztalosszerszámokkal
63. tétel
Palcsó Dezső
Szobarészlet, 1956
64. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Konyhában
65. tétel
Csík Jolán
Szalonban
66. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Enteriőr zongorával
67. tétel
Toma, M. jelzéssel
Vízimalom, 1877
68. tétel
Müller Lajos (?) jelzéssel
Szamárkordén, 1898
69. tétel
Kunffy Lajos
Sétálók
70. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Csendes délután
71. tétel
Szenes Fülöp
Délidő
72. tétel
Bánáti - Schwerák József
Ebéd a szabadban, 1945 körül
73. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Árnyas udvar
74. tétel
Királyfalvy - Kraft Károly
"Matyó ház"
75. tétel
Hilberth Irén, Lám Árpádné
Falusi udvar gyerekekkel, 1900 körül
76. tétel
Karinthy Elza
Pihenő a patakparton
77. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Pulykák
78. tétel
Thomson, F. jelzéssel, 20. sz. eleje
Udvarház
79. tétel
Bernard, A. jelzéssel
Festő a szabadban, 1927
80. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
61-80
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-397]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS