264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
101-120
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-397]
Gajdos János
Falusi jelenet, 1947
101. tétel
Dárdy J. jelzéssel, 20. sz. eleje
Kocsmából jövet
102. tétel
Győri Elek
Parasztudvar játszadozó gyerekekkel 1938
103. tétel
Dömötör S. jelzéssel
Baromfietetés, 1921
104. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Lópatkolás
105. tétel
Győri Elek
Falusi jelenet
106. tétel
Közép - európai festő, 20. sz. eleje
Dombos táj nyírfákkal
107. tétel
Boemm Ritta, Fehér Kálmánné
Tájkép
108. tétel
Grotkowsky, Jan
Tátrai táj folyóval
109. tétel
Dudits Andor
Gesztenyefa a parkban
110. tétel
Pál István jelzéssel, 20. sz. eleje
Erdélyi táj
111. tétel
Kron, Adolf
Ligetes táj, 1926
112. tétel
Bánk Ernő
Hegyvidéki táj
113. tétel
Udvary Dezső
Tisza-part ladikokkal
114. tétel
Stetten, Norb. jelzéssel, 20. sz. eleje
Mediterrán város
115. tétel
Horváth jelzéssel, 20. sz. első fele
Uszály
116. tétel
Döbröczöni Kálmán
Halász a folyóparton
117. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Folyóparti városka
118. tétel
Hilberth Irén, Lám Árpádné
Horgászó fiú, 1895
119. tétel
Vízparti házak
120. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
101-120
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-397]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS