264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
381-397
Francia szobrász, 19. sz. vége
Ülő gyermek
381. tétel
Osztrák szobrász, 20. sz. eleje
Éneklő nőalak
382. tétel
Francia szobrász, 20. sz. eleje
Akt farkasokkal
383. tétel
Olasz szobrász, 19. sz. második fele
Puttó kottával
384. tétel
Moiret Ödön
Sírbatétel
385. tétel
Moiret Ödön
Táncosnő
386. tétel
Magyar szobrász, 20. sz. eleje
Nyújtózkodó akt
387. tétel
Jécsy K. jelzéssel
Szégyenlős akt, 1932
388. tétel
Chencinski, Arnold, alias Borgo Prund
Nyújtózkodó akt
389. tétel
Cs. Kovács László
Térdeplő
390. tétel
Málay Kálmán
Vegyél fel, 1906
391. tétel
Táncosnő
392. tétel
Pauli Antal
Fekvő akt
393. tétel
Schimek jelzéssel, 20. sz. első fele
Fekvő akt
394. tétel
Gabay László
Szerelmesek
395. tétel
Olasz szobrász, 1900 körül
Az első betűk
396. tétel
Keviczky Hugó
Nő korsóval és ülő férfi, 1924
397. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
381-397
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS