264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
261-280
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-397]
Lesznai Anna
Falusi mulatság, 1930 körül
261. tétel
Ducsay Béla
"Egy erdélyi falucskában", 1948
262. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Esküvői menet
263. tétel
Tihanyi János Lajos
Krumplihámozó
264. tétel
Kelemen Emil
Asszony batyuval
265. tétel
Vészi Margit
Asztali csendélet cseréptállal
266. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Ciklámen cserépben
267. tétel
Madarász Adaline, Katona Béláné
Zöldséges csendélet, 1911
268. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Konyhai csendélet
269. tétel
Oelmacher Anna
Szobabelső
270. tétel
Zilahi Edit (működött a 20. sz. közepén) Fényes Adolf után
Mákoskalács
271. tétel
Nagel József
Virágcsendélet, 1930 körül
272. tétel
Cserepes István
Csendélet sárga korsóval, 1928
273. tétel
Rácz - Kovách Margit
Almát hámozó lány
274. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Piacról jövet
275. tétel
Ádámffy László
Konyhacsendélet, 1947
276. tétel
Konek Ida
Kislány babával
277. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Nő szilkével
278. tétel
Gremsperger Ernő
Hölgy fekete macskával, 1914
279. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Csendélet bokályokkal
280. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
261-280
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-397]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS