276. Ádámffy László (alkotott a 20. sz. első felében)
Konyhacsendélet, 1947
olaj, vászon
70*60 cm
j.b.l.: Ádámffy L. 947
Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Aukció, 1998, kat. 242.; Saphier-Frissítés 2004, 4. kép