275. Magyar festő, 20. sz. eleje
Piacról jövet
olaj, vászon
66*45 cm
j.b.f.: S...né K. Erzsi
Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 176. kép,