264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Dombos táj nyírfákkal

107. Közép - európai festő, 20. sz. eleje

Dombos táj nyírfákkal

olaj, vászon

69*60 cm

j.j.l.: olvashatatlan