264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Búcsú

165. P. Anna jelzéssel, 20. sz. eleje

Búcsú

olaj, vászon

40*29 cm

j.j.l.: P. Anna

sérült