264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Vadászbaleset, 1923

95. Emecz G. jelzéssel

Vadászbaleset, 1923

olaj, vászon

70*86 cm

j.b.l.: Emecz G. 1923