264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Lópatkolás

105. Magyar festő, 20. sz. első fele

Lópatkolás

olaj, farost

53,5*71,5 cm

Kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények, 2004, 30. kép