152. Wessel Zoltán (Budapest, 1910 - )
"Pihenés", 1940 körül
olaj, vászon
100*70 cm
Reprodukálva: Fiatalok művészete, szerk. Varga Sándor és Örkényi Strasser István, Budapest, Zsidó Fiatalok Szellemi Közössége kiadása, 1943. (XX. tábla Wessel Zoltán Pihenés), sérült