264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > "Pihenés", 1940 körül

152. Wessel Zoltán (Budapest, 1910 - )

"Pihenés", 1940 körül

olaj, vászon

100*70 cm

Reprodukálva: Fiatalok művészete, szerk. Varga Sándor és Örkényi Strasser István, Budapest, Zsidó Fiatalok Szellemi Közössége kiadása, 1943. (XX. tábla Wessel Zoltán Pihenés), sérült