264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Szamárkordén, 1898

69. Müller Lajos (?) jelzéssel

Szamárkordén, 1898

olaj, vászon

38*56,5 cm

j.j.l.: Müller Lajos (?) 1898