264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Dombos táj

140. Szilágyi Jolán, Szamuely Tiborné

Dombos táj

olaj, vászon

44,5*60,5 cm

j.j.l.: Szilágyi Jolán

Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 159. kép