140. Szilágyi Jolán, Szamuely Tiborné
Dombos táj
olaj, vászon
44,5*60,5 cm
j.j.l.: Szilágyi Jolán
Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 159. kép