264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Assisi Szent Ferenc a madaraknak prédikál, 1932

360. Peterdi Gábor (Budapest, 1915 - Rowayton, USA, 2001)

Assisi Szent Ferenc a madaraknak prédikál, 1932

olaj, vászon

91*80,5 cm

j.b.l.: Peterdi Gábor Róma 932