360. Peterdi Gábor (Budapest, 1915 - Rowayton, USA, 2001)
Assisi Szent Ferenc a madaraknak prédikál, 1932
olaj, vászon
91*80,5 cm
j.b.l.: Peterdi Gábor Róma 932