264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > „Sirató”

348. Tokay Ilona (Balassagyarmat, 1907 - Budapest, 1988)

„Sirató”

olaj, tempera, farost

60*80 cm

j.j.l.: Tokay