264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > "Megy a gőzös"

162. Magyar festő, 19. sz. vége

"Megy a gőzös"

olaj, karton

36,5*55 cm

Kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények, 2004, 80. kép