264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Babázó

205. Kovacsev Friderika, Bende Jánosné (Kumán, 1891 - Budapest, 1975)

Babázó

olaj, vászon

60*50 cm

j.j.l.: Bendéné K. Fr.