264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Útmenti kereszt tövében, 1931

160. Godó jelzéssel

Útmenti kereszt tövében, 1931

olaj, karton

49,5*35,5 cm

j.j.l.: Godó 1931